Finansowanie
nieruchomości

Skontaktujmy się

Jeżeli zależy Ci na kupnie nieruchomości finansowanej przy użyciu kredytu hipotecznego a jednocześnie nie chcesz tracić czasu na wizyty w placówkach bankowych i zbieranie pojedynczych ofert kredytowych pomożemy Ci również w tym zakresie. Współpracujemy z dużym brokerem finansowym o wieloletnim doświadczeniu w kredytach hipotecznych. Wszystko załatwisz w kilku krokach, bardzo sprawnie przechodząc przez proces uzyskania finansowania, oszczędzając wiele cennego czasu.

Spotkanie z Doradcą finansowym
Już na pierwszym spotkaniu nasz zaprzyjaźniony doradca finansowy oceni Twoją zdolność finansową i przedstawi Ci oferty wielu banków oraz doradzi jaka będzie najbardziej korzystna dla Ciebie. Przygotuje również listę dokumentów, które będą niezbędne do złożenia wniosków kredytowych w kilku bankach jednocześnie. Doradca wytłumaczy Ci także sposoby kalkulowania kredytów wraz z oprocentowaniem, przedstawi sumaryczne koszty kredytowania nieruchomości w poszczególnych bankach tak abyś w pełni świadomie podjął decyzję o wyborze finansowania zakupu nieruchomości.
Złożenie wniosków kredytowych
Z pomocą doradcy szybko i sprawnie wypełnisz wnioski kredytowe do kilku banków. Kompletną dokumentację składa ekspert finansowy w Twoim imieniu w wybranych przez Ciebie placówkach bankowych.
Decyzja kredytowa
Gdy decyzje kredytowe będą gotowe, doradca finansowy omówi je z Tobą ponownie i umówi Cię na podpisanie umowy kredytowej w wybranym przez Ciebie banku kredytującym.
icon
Duży wybór
ofert
icon
Rzetelność
i profesjonalizm
icon
Oszczędność
czasu
icon
Nowe nieruchomości
oraz rynek wtórny
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM